Na úvod VÝHRA!

Č. Lípa - Tanvaldsko 1:4 (0:3)

BRANKY: KODÝTEK (13), MAŇAS (16), KAREL (38,59)

STŘÍDÁNÍ:  59. HÁS (PETRŮV), 81. HEJCMAN (MAŇAS) 85. VLČEK (KAREL)

První utkání sezóny je za námi a doufejme, že takovíto výsledek nebude první ani poslední. Do zápasu jsme nastoupili i přes statut ,,outsidera´´ odhodlaně a již ve 13. minutě KODÝTEK využil své šance a poslal nás do vedení. Netrvalo dlouho a před bránou domacích vznikl ,,chaos´´ a k MAŇASOVI se dostal odražený míč ,který bez problému uklidil do brány v 16. minutě. O další změnu skóre se krátce před koncem poločasu ve 38.minutě  postaral Jakub KAREL, nádhernou střelou podél brankáře. Druhý poločas, jsme opět začali o něco lépe mi a v 59. minutě ŠTĚPNIČKA po průniku přes celé hřiště, nahrál KARLOVI a ten si připsal jeho druhou branku utkání. V 72. minutě TANDERA dokázal prostřelit MUCSKU (1:4), ovšem do konce zápasu, jsme tří-gólový náskok uhlídal a domů si přivezli 3 body. Dalši zápas nás čeká již v Sobotu 29.8. V 10:00 změříme síli s Novým Borem.

KP U19 2.kolo (2.hrané)

Zasloužená VÝHRA!

Nový Bor - Tanvaldsko 0:1 (0:1)

BRANKY: BALATKA (11)

STŘÍDÁNÍ: 60 min. Vlček (Karel), 89 min. Hejcman (Maňas)

První zápas s Českou Lípou (Výhra 4:1) nás namotivoval. Všichni jsme věřili, že i tentokrát vyhrajeme.Již v 11. minutě výpálil na bránu BALATKA, a my jsme vedli 1:0! Poté se hra přesunula více na naši půlku, ovšem soupeř za tu dobu přímo bránu neohrozil a většinou jim útok zmařil skvělě hrající VANÍČEK, který byl i blízko gólu, ale trefit bránu se mu těsně nepodařilo. Druhý poločas vypadal zhruba stejně a mi se k jejich bráně dostali pouze párkrát, zato soupeř začal hrozit víc a víc, ovšem MUCSKA dnes předvedl několik důležitých zákroků a tím nás podržel. Ovšem vynikájící výkon podali všichni a patří jim mé uznání. Příští zápas nás čeká v sobotu na domácí půdě.

KP U19 3.kolo (3.hrané)

Třetí vítězství!

TANVALDSKO - Hrádek/Chrastava 6:0 (3:0)

BRANKY: 19. Karel, 21. Maňas, 32. Karel, 58. Maňas, 65. Novák, 72. Mladonický (pen.)

STŘÍDÁNÍ: 45 min. Wágner (Kodýtek), 59 min. Novák (Sedlák) 75 min. Hás (Petrův)

Sedmihorky - TANVALDSKO 6:2 (3:1)

BRANKY: 19. Štěpnička Marek, 60. Štěpnička Marek (pen.)

STŘÍDÁNÍ: 45 min. Nestler (Vlček), 81 min. Hejcman (Kodýtek) 89 min. Marek (Wágner)

TANVALDSKO - Semily/Bozkov 6:4 (3:2)

Branky:  6. Petrův Martin, 12. Mladonický Petr, 31. Karel Jakub, 49. Karel Jakub, 80. Štěpnička Marek (pen.), 86. Karel Jakub

Střídání: 86. Wágner (Novák)